PROGRAM

Pátek 17. 7. a sobota 18. 7. 2020 budou nabité bohatým programem. V pátek se rozehřejeme a v sobotu si to pořádně užijeme. V celém areálu Šikland na Vysočině bude spousta zábavy pro všechny členy rodiny. S koncerty na hlavní Arena stage, dětským programem v přírodním amfiteátru, širokým doprovodným programem a spoustou zábavy v indiánské vesnici, zooparku, aquaparku, strašidelném zámku Draxmooru a ve stylovém westernovém městečku.

 

INTERPRETI

Pro dospělé: No Name, Olympic, Lucie Bílá, Quennie, Jelen, Dalibor Janda, Mňága a Žďorp, Michal Hrůza, Děda Mládek Illegal Band a další.

Pro teenagery: Ben Christovao, Slza, ATMO Music, Vojta D. a další.

Pro ty nejmenší: Čiperkové, Míša Růžičková, Dáda Patrasová, Maxim Turbulenc a další.

 

ZÁBAVA A RELAX

V dětské zóně bude spousta zábavy a aktivit pro všechny věkové kategorie. Budeme vyrábět, malovat, hrát si a poznávat při vzdělávacích hrách. V gaming zóně si budou moci teenageři zapařit své oblíbené hry a vyzkoušet si třeba virtuální realitu. Příjemné zázemí bude pro dámy v beauty a wellness zóně, kde se mohou těšit na dva dny plné hýčkání, líčení a pečování. Nic nebude chybět ani pánům, kteří se budou moci vyřádit na offroad dráze. Odpočinek, relaxaci a odreagování nabídne Blue Style relax zóna. Se setměním se pak budou v letním MAX KINĚ promítat filmové novinky.