PROGRAM

Již čtvrtý ročník letního rodinného festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST se uskuteční v největším zábavním parku Šikland na Vysočině. Dvoudenní akce pro všechny, kteří milují rodinné zážitky, nabídne v termínu 14. a 15. července 2023 široké spektrum aktivit pro celou rodinu, v čele s vystoupením skupiny ChinaskiSlzaJelenTomášem KlusemPokáčem, Evou Burešovou, Daliborem Jandou a spousty dalších. Dětští návštěvníci se mohou těšit na ČiperkyMíšu Růžičkovou, Karla a Kvído nebo Zlobidla s.r.o. Nebude chybět ani široký doprovodný program a spousta zábavy v Blue Style relax zóně, Mol Move zóně nebo Nickelodeon dětské zóně.

 

web-grafika_program

 

INTERPRETI

ChinaskiSlzaJelenTomáš KlusPokáč, Eva Burešová, Dalibor Janda, O5 a Radeček, Děda Mládek Illegal Band, Botox, Roman Ondráček & Rakěťáci, Míša Růžičková, Zlobidla s.r.o., Karol a Kvído, Čiperkové, Áňa, Pó a pes, Čarodějnice Petrana, Jana Rychterová a další...

web-grafika_INTERPRETI

ZÁBAVA A RELAX

V Nickelodeon dětské zóně se malí i velcí návštěvníci mohou těšit hned na tři různé skákací hrady s tematikou z oblíbených dětských animovaných pořadů. Chybět nebude šestimetrový podmořský svět SpongeBoba a jeho přátel nebo skákací hrad s tematikou Tlapkové patroly. Děti budou mít šanci se potkat a vyfotit s maskoty z oblíbených dětských pořadů Tlapková patrola a SpongeBob.

Vyhrajte na stánku Hyundai hodinky Apple watch s iOS systémem, které můžete použít jako digitální klíč. Je to snadné, přijďte na stánek Hyundai, zaregistrujte se k odběru novinek a můžete vyhrát jedny ze 2 hodinek, které každý den. Výherce vylosujeme na pódiu v BLUE STYLE PRIMA FEST ARÉNĚ (v pátek i sobotu v 18:00) Hyundai můžete napájet jakékoli zařízení, nabíjet elektrokola, skútry nebo vybavení pro kempování. Na cestách nebo na svém oblíbeném místě v přírodě. V prostorné kabině je k dispozici palubní zásuvka na 230V. Pomocí měniče, který se zapojuje do obousměrného vnějšího nabíjecího portu, můžete napájet zařízení s výkonem až 3,6 kW, i když je vozidlo vypnuté. A jak V2L (vehicle to load) vypadá v reálu vám ukáže dřevorubec, který spolu s vašim přispěním vytvoří během tohoto víkendu unikátní obraz. Přijďte za námi a buďte součástí unikátního uměleckého díla, které je vytvořeno pomocí V2L.

Odpočinek, relaxaci a odreagování nabídne Blue Style relax zóna. V Blue Style relax zóně se dostanete do nálady, naleznete zde totiž ten nejlepší chill out festivalu. Na rozjezd ochutnáte koktejlové zmrzliny, pak si ve stínu palmy zahrnete nohy pískem a vychutnáte si v klidu skvělou kávu. Svou mysl můžete přenést do jakékoli přímořské destinace, zatímco si vaše děti postaví klasické pískové hrady nebo se zabaví s profesionálními animátory Croco Clubu, kteří jim namalují na obličej masku oblíbeného superhrdiny. Na závěr vám nebudou vadit ani upatlané pusinky od prémiové domácí zmrzliny, které si do vás děti s největší pravděpodobností přijdou otřít. A protože prázdniny se teprve rozjíždí, je na místě přemýšlet o dovolené. CK Blue Style totiž do soutěže vložila jako hlavní cenu hned dvě dovolené vašich snů. Jde o dva zájezdy do pětihvězdičkových hotelů. První výherce se podívá do Bulharska, ten druhý se vypraví do Turecka. Samozřejmě all inclusive. Losování proběhne na hlavním pódiu v BLUE STYLE PRIMA FEST ARÉNĚ v pátek a v sobotu v 19:30. V Blue Style relax zóně se můžete ještě navíc potkat s hercem Lukášem Borikem, známým ze seriálů ZOO, Slunečná nebo Modrý kód. Lukáš je totiž představitelem „Amora“, průvodce z reklamy cestovní kanceláře Blue Style, která pro vás dovolenou připravuje s láskou.

„Doplnit palivo“ bude možné ve dvou stanech v MOL MOVE relax zóně společnosti MOL. Kromě kávy a občerstvení Fresh Corner, vynikající především svými hot dogy, bude nachystané i posezení se slunečníky a osvěžovačem. Uvnitř jednoho ze stanů stanu si zase mohou na simulátorech a VR brýlích vyzkoušet, jak se jezdí s auty předních pilotů českého rally. MOL si připravila pro fanoušky i soutěž o palivové karty s aplikací MOL MOVE a palivem MOL Evo Plus, tak zkuste své štěstí.

Se setměním se pak budou v letním MAX KINĚ promítat Ženy a život a Děti Nagana. Nebude chybět ani autogramiáda osobností TV Prima a herců ze seriálu ZOOŠimon Bilina, Míša Pecháčková, Sára Milfajtová, Tereza Blažková, Adélka Hesová, Kubík Barták a další…

web-grafika_relax2